Soutěž Poznáváme živočichy

Přes 60 žáků 2. – 5. tříd naší školy si přišlo vyzkoušet své znalosti o zvířatech. Za úkol měli na obrázcích poznat nejen oblíbená zvířata, ale i některé méně známé druhy. Zvířata jako okapi, perutýn nebo kamzík dělala soutěžícím mnohdy vrásky na čele. Přestože se nikomu nepodařilo dosáhnout plného počtu bodů, soutěž byla velmi vyrovnaná a mnoho dětí prokázalo velmi dobré znalosti. To potvrzuje i výsledková listina. Nejlepší soutěžící v každé kategorii obdrželi jako již tradičně diplom a sladkou odměnu.

(Martin Zakouřil)

Poznáváme živočichy - zadání + řešení
Poznáváme živočichy - zadání + řešení (314 zobrazení)
Datum: 15. 10. 2019
Velikost: 2 MB – pdf
Poznáváme živočichy - výsledková listina
Poznáváme živočichy - výsledková listina (332 zobrazení)
Datum: 15. 10. 2019
Velikost: 214 KB – pdf

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.

Mohlo by se vám líbit...