„Pipi“ víkendovka 6. B

V pátek 18.10. se sešla děvčata ze 6. B na svoji první letošní a ryze dámskou víkendovku. Program byl od začátku jasný – líčení, vlasy, nehty, zdravá strava a hlavně probrat  „problémy“ s kluky. 🙂

Začaly jsme líčením. Seznámily jsme se se základními zásadami líčení, v praxi jsme vyzkoušely spoustu očních stínů, rtěnek, řasenek a laků na nehty, nejvíce zabrat nám však daly oční linky, učesaly jsme si super účesy a pustily si k tomu příjemnou hudbu. Než jsme pokračovaly v programu, odběhly jsme si do školního klubu, kde bylo třeba vyzkoušet airhockey a porazit paní učitelky ve stolním fotbálku (což se k údivu všech nepodařilo :-).

Náš program pokračoval filmem „Tělo jako nepřítel“, při kterém jsme si povídaly o obrovském nebezpečí, které nám hrozí nejen z anonymity sociálních sítí, ale především jsme rozebraly  problém anorexie, který často může končit podlomeným zdravím či dokonce smrtí. Po tomto zážitku jsme se posilnily a připravily si okolo půlnoci ležení. K dobrému usínání, které se nám nepatrně protáhlo, jsme si pustily pohodový  film Deník Bridget Jonesové.

Ráno už jsme jen spořádaly vše, co nám hodné maminky přichystaly (včetně luxusní rolády od paní Smolíkové), uklidily a vyrazily užívat víkend.

„Pipi“ víkendovka neměla naprosto žádnou chybu, všechny jsme si jí skvěle užily a těšíme se na další :-).

(Michaela Divišová + Martina Šrollová)

Fotogalerie