Zimní sporty – soutěž

A že prý děvčata nerozumí sportu! Vždyť nejlepší Eliška Mesnerová by se v celkovém pořadí vědomostního testu na téma „zimní sporty“ zařadila na skvělé 2. místo. I třetí Rozálie Térová byla nejlepší mezi soutěžícími z 5. tříd. Pro celkem 25 účastníků této soutěže bylo v úterý 19. února připraveno 30 otázek z 6 tematických okruhů – poznej sport na obrázku, známí čeští a světoví sportovci, český hokej, slavná NHL a zimní olympijské hry. Výsledky testu ukázaly, že kromě legendárního Jaromíra Jágra žáci nejvíce znají naši slavnou rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou. S plným počtem bodů prokázal skvělé znalosti především Michal Černý, který i druhého Daniela Marka nechal daleko za sebou. Mezi mladšími žáky pak svým dobrým výkonem na sebe upozornil Tomáš Kuťák. Všem soutěžícím každopádně patří poděkování za účast a snahu.

Soutěž Zimní sporty - zadání + řešení
Soutěž Zimní sporty - zadání + řešení (458 zobrazení)
Datum: 14. 3. 2013
Velikost: 233 KB – pdf
Zimní sporty - výsledková listina
Zimní sporty - výsledková listina (416 zobrazení)
Datum: 20. 1. 2016
Velikost: 28 KB – pdf

Fotogalerie.

 

Mohlo by se vám líbit...