Lyžařský výcvik – důležité informace

Penzion Lesní zátiší

 

Datum: 19. – 24. 1. 2020 (neděle až pátek)

Kde: Penzion Lesní Zátiší – Benecko (Krkonoše)  www.penzionlesnizatisi.cz
(v blízkosti jsou sjezdové tratě různých obtížností, zasněžované, osvětlené, nástup na běžecké tratě)

Cena: 3 100,- zahrnuje 5x ubytování s plnou penzí a pitným režimem, dopravu tam a zpět (cena je bez skipasu, cena skipasu v závislosti na zvoleném programu, počasí a účasti žáka na běžkách)

Platba: Zálohu ve výši 1 500,- je třeba uhradit nejdéle do 20. 10. 2019. Zbývající částku, tedy 1 600,-, pak do 19. 12. 2019 a to osobně paní Šrollové ráno v době od 7:30 do 8:00 hodin nebo bankovním převodem na účet školy 510 230 594/0600, variabilní symbol: 33 a do poznámky uveďte příjmení žáka. Je samozřejmě možné uhradit celou částku najednou.

Každý žák bude na kurz povinně vybaven sjezdovými lyžemi a příslušenstvím včetně helmy. Běžecké lyže jsou dobrovolné, možno zdarma zapůjčit ve škole. Snowboard je taktéž dobrovolný, ale podmínkou je, aby žák nebyl úplný začátečník a plně ovládal jízdu alespoň na modré sjezdovce. Snowboard nebude s výukou.
Další informace a seznam potřebných věcí obdržíte s blížícím se termínem výcviku.

K závaznému přihlášení na lyžařský kurz je třeba vyplnit dotazník (obdržel ho každý žák), ohledně vybavení a lyžařských dovedností žáka a odevzdat nejdéle do 20. 10. 2019!

V případě dotazů či nejasností mě prosím kontaktujte na emailové adrese: hozova@zsbcupice.cz
(Blanka Hozová)

Mohlo by se vám líbit...