Naše škola se zúčastnila charitativního běhu pro hospic

 

Chladné počasí, skvělá akce a úžasní lidé, včetně našich dvou učitelů, Evy Mertlíkové a Milana Matouška, a deseti děvčat (chlapci se teda nechali pěkně zahanbit). Takové bylo mé sobotní dopoledne 17. září na charitativní akci v Červeném Kostelci. A vůbec své účasti nelituji. Ba naopak jsem nadšený z našich běžkyň, které svou trať o délce 650 m zvládly. Byly to konkrétně: Markéta Feketová, Tereza Feketová, Nikola Hájková, Adéla Homolová, Eliška Hrůzová, Kristýna Pourová, Adriana Součková, Lucie Tláskalová, Markéta Trojanová a Laura Zajíčková. Áďa Součková navíc přidala účast v běhu na 2 km a pan učitel Matoušek si vyzkoušel pětikilometrovou trať.

Oběma našim učitelům i všem děvčatům děkuji za skvělou reprezentaci naší školy. Budiž jim odměnou fotka s mistryní světa v trojskoku Šárkou Kašpárkovou.

(Martin Dytrych)

 
 
 

Mohlo by se vám líbit...