Červená stužka – sbírka na pomoc AIDS

V České republice proběhla tradiční sbírka Červená stužka. Červená stužka je symbolem solidarity s lidmi HIV pozitivními a s AIDS nemocnými, symbolem prevence a boje proti AIDS. Žáci naší školy se do této akce zapojili již popáté, a to konkrétně v pondělí 8. prosince. Celkem se jim podařilo vybrat 1 587 Kč.

Děkujeme naším spoluobčanům, že si zakoupením červené stužky připomínají Světový den boje proti AIDS a nejsou lhostejní k šíření této zákeřné nemoci.

Děkuji všem žákům z 9.A za jejich snahu v předávání informací a ochotu se této akce zúčastnit.

P.S.: Díky zapojení do této akce mají naši osmáci zdarma každoročně přednášku o AIDS.

(Věra Nývltová)

Sbírka - boj proti AIDS Červená stužka - sbírka na podporu boje proti AIDS Červená stužka - sbírka na podporu boje proti AIDS Červená stužka - sbírka na podporu boje proti AIDS Červená stužka - sbírka na podporu boje proti AIDS Červená stužka - sbírka na podporu boje proti AIDS Červená stužka - sbírka na podporu boje proti AIDS

Mohlo by se vám líbit...