Víkendovka „Light in the Dark“

 

Ústředním motem víkendovky bylo „tajemno“. A tak jsme postupně viděli prezentace s názvy „Upíři, duchové, démoni“, „Příšery, které by už neměly existovat“, „Osudy a andělé“, „Možná ani netušíme“ a „Proroctví“. Všechny byly založeny na konkrétních příbězích a poutavě zpracovány v programu pro interaktivní tabuli. Samozřejmě, že vše bylo potřeba brát trochu s nadhledem. Nu, a protože název víkendovky byl Světlo ve tmě, snažili jsme se ve všem hledat to pozitivní.

Program byl navíc proložen řadou soutěží, ve kterých proti sobě stála čtyři družstva. Na základě výsledného pořadí pak družstva hledala poklad víkendovky.

Největší „pecku“ jsem si však pro vás schoval až na konec tohoto článku. Víkendovky se totiž zúčastnilo 38 žáků 6. – 9. ročníku, čímž byl překonán prozatímní rekord. Doufám, že si ji všichni užili.

 (Martin Dytrych)

Fotogalerie.