Víkendovka Jeden za všechny, všichni za jednoho

Tak už se konečně dočkali i páťáci. Čeho? No přece víkendovky. Ta jejich měla název Jeden za všechny, všichni za jednoho. Jejím hlavním cílem bylo, dát páťáky trochu víc dohromady. Ale to už trochu předbíháme.

Nejprve jsme je seznámili s tím, jak to na našich víkendovkách „chodí“. Poté jsme je rozdělili do tří skupin po sedmi a soutěžili. Soutěžilo se pro zábavu, nikoliv pro výsledky. Výsledné pořadí totiž přineslo skupinám jen výhodu lepší startovní pozice při hledání pokladu.

Abychom víkendovku zpestřili, zařadili jsme i hádání slov ve dvojicích a podlézání laťky, při kterém bojoval každý na „své triko“. A když k tomu přičteme výborné jídlo (jen se po něm zaprášilo) a dobrodružné spaní ve škole, tak si myslíme, že se víkendovka opravdu podařila.

Všem páťákům děkujeme za bezproblémové chování a pomocnicím z řad šesťaček za skvělou spolupráci. Například naši rychlost vydávání jídla by nám určitě záviděli v leckterém hotelu či restauraci.

 (Martin Dytrych, Martin Zakouřil)

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.