Pirátská víkendovka

Ve dnech 19. – 20. ledna se na naší škole konala v letošním školním roce již třetí víkendovka, tentokrát s názvem „Pirátská“. Pro žáky 5. – 6. ročníku ji připravili Lucie Pospíšilová, Diana Neureiterová, Lukáš Aman a Jakub Riedl z 8.A, za což jim velmi děkujeme.No, a na co jiného by byla „Pirátská“ víkendovka zaměřena než na piráty. Účastníci tak shlédli prezentace na interaktivní tabuli, luštili speciální pirátský kvíz, ale hlavně ve skupinách soutěžili. Za celkové výsledky byli všichni odměněni drobnou sladkostí.

A nebyla by to naše víkendovka, aby chyběly dvě pro ni typické akce – hledání pokladu víkendovky a stezka odvahy.

Doufáme, že se účastníkům pobyt v naší tělocvičně líbil.

(Martin Dytrych)

POŘADÍ DRUŽSTEV A JEJICH SLOŽENÍ:

1. ČERVENÍ (35 BODŮ):

David Nývlt, Matyáš Nývlt, Vojtěch Ott, Ondřej Toman

2. MODŘÍ (34,5 BODU):

Nikola Beierová, Michaela Hájková, Lenka Hrušková, Kateřina Šprincová

3. ŽLUTÍ (27 BODŮ):

Simona Knížová, Vendula Korubová, Tereza Krumpolcová, Anna Šimková

4. ORANŽOVÍ (24,5 BODU):

Daniel Malínský, Vít Pulchart, Roman Sabev, Dominik Scholz, Jiří Štovíček

Pirátská víkendovka – program

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka Tv.