Víkendovka „Mé statečné já“

V pátek 25. března a následující sobotu proběhla na naší škole další víkendovka, která byla tentokrát určena dívkám i chlapcům z 7. – 9. ročníku. Její název, Mé statečné já, mnohé naznačuje. Ale nebojte se, nešlo o nějaké gladiátorské zápasy, či testování, kdo se bojí.

Celý program byl spíš směsicí různých soutěží, v rámci kterých bylo třeba využít důvtip a spolupráce celého týmu. Názvy jednotlivých soutěží vám asi moc neřeknou: „Tuhá zima na Sibiři“, „Valašský hokej“, „Středověká krčma“, „Žíněnkový match“, „Kufr“, „Zápalkový flip“, „Abecedový posel“. Hlavní ale je, že jsme se při nich dobře pobavili. A ani výsledky nebyly až tak důležité. V závěrečné hře „O poklad víkendovky“ totiž vyhráli všichni.

Děkuji panu řediteli za skvělou spolupráci, našim kuchařkám za výborné řízečky a samozřejmě všem účastníkům víkendovky za slušné chování.

(Martin Dytrych)

Fotogalerie

Videoreportáž Blahovka TV