Z okresu ve florbalu II. kategorie vezeme bronzové medaile

Vstup do posledního, rozhodujícího, zápasu se nám vydařil, vedeme 1 : 0. Pozor ale, soupeř z Dolního Lánova po krásné kombinaci vyrovnává. A teď přichází krušná chvíle. Jeden náš nejmenovaný hráč si spletl florbal s baseballem, a protože to bylo v bezprostřední blízkosti branky, je proti nám nařízen samostatný nájezd. A je to, bohužel pro nás, gól. Najednou nám 3. místo utíká mezi prsty. A to nás ještě svým famózním zákrokem zachraňuje Pepa Peterka! Všichni už viděli gól, ale Pepa neskutečně vytrčil nohu a míček vykopl. Tyhle dvě věci nás doslova nakoply. Během dalších tří minut jsme vstřelili dva góly a slavili výhru. Ta pro nás znamenala konečné 3. místo a bronzové medaile na krku!

Můžeme si teď zpětně říkat, jak by to asi dopadlo, kdybychom na okres přijeli kompletní? Asi by nám nedocházely v některých zápasech síly. S pouze jedním střídajícím hráčem to bylo více než složité. Ale na nic se nevymlouváme. A už vůbec nebrečíme! Kluci se k tomu postavili jako chlapi a na hřišti nechali všechny své síly. Třetí místo bereme jako velký úspěch.

Děkuji všem níže zmíněným hráčům za příkladnou reprezentaci a panu učiteli Matouškovi za ochotu, jet s námi.

(Martin Dytrych)

Naši střelci:
5 – Jiří Bárta, 2 – Jakub Kaplan, 2 – Filip Kuťák.

Naši školu reprezentovali:
Jiří Bárta, Josef Peterka (oba 4.A), Jakub Kaplan, Filip Kuťák a Jan Werner (všichni 5.B)

Fotogalerie

 

Mohlo by se vám líbit...