Žákem na zkoušku

 
V úterý 18. ledna proběhlo již druhé setkání dětí, které se přihlásily do kurzu „Žákem na zkoušku“. Ten již tradičně pořádá naše škola. Společně se svými rodiči či prarodiči kurz navštěvuje 26 dětí.
 
Tímto počtem jsme byli velmi mile překvapeni. Poprvé v historii jsme tak museli děti rozdělit do tří tříd. Jednotlivé třídy vedou Mgr. Jana Hájková, Mgr. Veronika Prouzová a Mgr. Radka Řeháková, kterým patří můj velký obdiv a velikánské poděkování.
 
A co na děti čeká? Především rozvíjení dovedností, které budou potřebovat ve škole. Jedná se hlavně o grafomotoriku, pravo-levou orientaci, znakové a sluchové vnímání, předmatematické představy a řečový vývoj.
 
Doufám, že dětem i jejich doprovodu vydrží počáteční nadšení. Přál bych si, aby byly děti na školu připraveny co nejlépe.
 
(Martin Dytrych)
 

Mohlo by se vám líbit...