Lyžařský kurz

Zpráva z neděle 16. ledna

Kolem 16 hod. jsme dorazili na chalupu U Supa v Deštném v Orlických horách. K večeři byly brambory s kuřetem. Všichni máme dobrou náladu a těšíme se na zítřejší lyžovačku.

Zpráva z pondělí 17. ledna

Dnes ráno jsme vyrazili poprvé na svah. Sice byla mlha a foukalo, ale zato nám nachumelilo. Lyžaře jsme rozdělili do 3 družstev podle výkonnosti a seznámili je s pravidly chování na svahu. Všichni sjezdovku zvládli bez větších problémů. Po náročném začátku byli mnozí promrzlí a unavení, a tak nebylo překvapením, že na odpolední pěší túru se už nikdo nepřihlásil. Doufejme, že zítra budeme mít více sil a pěkné počasí.

Zpráva z úterý 18. ledna

Dnes převážně azůro, tak jsme si lyžovačku pořádně užili. Protože měli lyžníci stále dost sil, vyrazili jsme odpoledne na menší túrku k překrásnému kostelu. Někteří si cestu zpestřili pěknou koulovačkou.

Zpráva ze středy 19. ledna

Dnes nebylo azůro jako včera, ale nefoukalo a lyžovalo se zase skvěle. Třetí den je odpočinkový, a proto jsme na odpoledne naplánovali různé společenské hry. Nálada byla výborná a hodně jsme se u nich nasmáli.

Zpráva ze čtvrtku 20. ledna

Po dopolední vánici, kdy vydrželi na sjezdovce jen nejodvážnější, jsme se dočkali sluníčka a zase byla super lyžovačka. Většině zůstalo ještě trochu sil, a tak jsme vylezli na nedalekou vyhlídku. Na cestě zpět si někteří ještě zablbli v čerstvém sněhu.

Zpráva z pátku 21. ledna

Včera večer jsme ještě vyhlásili soutěž o nejlepší skok do sněhu v trenkách, účast byla veliká. Poslední den na sjezdovce jsme si za slunečného počasí parádně užili. Balíme a už se těšíme domů.

(Radka Štěpánská)

Fotogalerie

Mohlo by se vám líbit...