Konkurz na moderátorky Blahovka TV

Čtvrteční odpoledne 8. října patřilo v naší škole kandidátkám a kandidátům na pozici redaktorky/redaktora Blahovka Tv. A že jich bylo! Před mou kanceláří byla v podstatě neustále fronta. Nakonec se dostavilo 21 uchazečů z 5. – 7. ročníku.
 
Všem byly zadány dva úkoly. Představit se a přečíst část textu z jednoho již použitého scénáře. Čtyři dívky jasně převýšily ostatní. Zbylé výkony byly velmi vyrovnané a těžko bych se rozhodoval, koho dalšího vybrat. Vzhledem k tomu, že se v tomto školním roce (alespoň prozatím) nebude konat moc akcí, byla má volba jasná.
 
Redaktorkami Blahovka Tv se pro školní rok 2020/2021 stávají:
Adéla HomolováValerie Vylíčilová (obě 5.A), Tereza PřívratskáAdriana Součková (obě 5.B).
 
Pro ostatní mám vzkaz: „Nesmutněte! Mluvte a čtěte! V příštím roce budu vybírat znovu a dokonce i do svého týmu pro spolupráci s Televizí JS. Budete tedy mít další šanci.“
Všem zúčastněným děkuji za jejich účast a snahu a s radostí kvituji i fakt, že se dostavili tři chlapci. Těším se na další konkurz a věřím, že se do té doby ještě zlepšíte.
 
(Martin Dytrych)