Soutěž Skotačení po schodech

Rekordní tabulky se přepisovaly v soutěži „Skotačíme po schodech“, kterou jsme pro naše žáky z 6. – 9. ročníku připravili v pondělí 21. října. Běží se po schodech na 2. stupni od knihovny v přízemí ke školnímu klubu ve 2. poschodí. Startuje se u prvního schodu a cíl je na posledním schodu. Každý soutěžící má 2 pokusy. V kategorii děvčat 6. – 7. ročníku posunula Anna Písaříková rekord o téměř jednu sekundu. Otřásal se i absolutní rekord, který již přes 10 let drží Viktor Kejzlar vynikajícím časem 8,7 sekund. Pavel Fabián za ním zaostal o pouhé tři desetiny.

Všem účastníkům ještě jednou gratulujeme k předvedeným výkonům. Nejlepší z každé kategorie jsme odměnili diplomem a sladkou odměnou.            

(Martin Zakouřil)

Skotačení po schodech - výsledková listina
Skotačení po schodech - výsledková listina (340 zobrazení)
Datum: 22. 10. 2019
Velikost: 200 KB – pdf

Fotogalerie.