Soutěž Hod kroužky na cíl

Přes 80 žáků 1. – 4. ročníku si v pondělí 15. října přišlo vyzkoušet svoji šikovnost v hodu kroužků na cíl. Každý z účastníků měl k dispozici 8 kroužků a mohl se rozmyslet, na jakou z pěti tyček bude házet. Ta nejatraktivnější byla uprostřed, která byla honorována 50 body, a na ní se samozřejmě zaměřili starší soutěžící. Ti menší házeli spíše na tu nejbližší tyčku, která však byla za pouhých 10 bodů. Výsledný výkon byl samozřejmě součtem hodnot úspěšných hodů. Absolutně nejúspěšnějšími „házeči“ byli Andy Ságl a Antonín Vik (oba ze 4. B), kterým se shodně podařilo získat 250 bodů. Všem soutěžícím patří poděkování za účast. Nejlepší soutěžící v každé kategorii obdrželi jako již tradičně diplom a sladkou odměnu.

(Martin Zakouřil)

Výsledková listina - hod kroužky
Výsledková listina - hod kroužky (422 zobrazení)
Datum: 15. 10. 2018
Velikost: 220 KB – pdf

Fotogalerie.

 

Mohlo by se vám líbit...