Soutěž v házení míčků na terč

Téměř 120 soutěžících z 1. – 5. tříd si přišlo vyzkoušet netradiční soutěž – házení míčků na terč. Soutěžící se šesti hadrovými míčky strefovali do tří otvorů o různých velikostech, které byly ohodnoceny 1 – 3 body. Jednotlivé soutěžní kategorie měly při házení také různou vzdálenost od terče.  Bylo zajímavé sledovat, jak někteří soutěžící se snažili strefovat do největšího otvoru za 1 bod a jiní zase trochu riskovali strefováním do více bodovaných menších otvorů. Strefit se do otvorů ale nebylo vůbec jednoduché. Někteří účastníci měli také při jednotlivých hodech i trochu štěstí a jiní zase smůlu a strefovali se neúspěšně pouze do okraje otvorů. Vítězové v jednotlivých kategoriích, Jakub Kaplan, Matěj Hofman a Kateřina Balogová, „nastříleli“ po 8 bodech. O bod méně stačilo vítězům v kategorii 3. tříd, Ondřeji Kulhavému a Liboru Trdlikátovi. Všem soutěžícím patří velké poděkování za účast a snahu.

 (Martin Dytrych a Martin Zakouřil)

Soutěž v házení míčků na terč - výsledková listina
Soutěž v házení míčků na terč - výsledková listina (492 zobrazení)
Datum: 12. 10. 2017
Velikost: 30 KB – pdf

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka Tv.