Soutěž v poznávání vlajek

V pondělí 16. října proběhla další ze soutěží pro žáky 2. stupně, tentokrát v poznávání vlajek evropských států. Soutěžící byli rozděleni do dvou kategorií (6. – 7. ročník a 8. – 9. ročník). Jejich úkolem bylo správně určit vlajky 21 zemí, mezi nimi i takových, jako třeba Bulharsko, Norsko či Kosovo. Soutěž opanovali sourozenci Černí. Starší Michal zvítězil s plným počtem 21 bodů, mladší Jakub získal v kategorii 6. – 7. tříd o bod méně. Vzhledem k žádosti dvou žáků o účast v této soutěži, jsme vytvořili ještě speciální kategorii pro žáky 1. stupně. A oba účastníci v této kategorii, Tonda Vik i Vojta Tvarůžek, předvedli své znalosti skvěle – uhádli totiž všech 21 vlajek. Všem účastníkům ještě jednou gratulujeme k předvedeným výkonům.
(Martin Dytrych, Martin Zakouřil)

Výsledková listina
Výsledková listina (488 zobrazení)
Datum: 17. 10. 2017
Velikost: 25 KB – pdf

Fotogalerie.