Soutěž v podlézání laťky

podlezani-latky01

Skvělá podívaná byla k vidění v tělocvičně školy ve čtvrtek 3. listopadu, kdy zde proběhla soutěž v „Podlézání laťky“. A bylo se na co dívat. Vždyť byl překonán absolutní rekord školy. Výškou pouhých 34 centimetrů se o to postarala hned tři děvčata – Petra Regnerová s Erikou Danko (obě 3. A) a Lucie Tláskalová  (1. A). A zahanbit se nedali ani chlapci – ti nejlepší se protáhli pod výškou 41 centimetrů. A zajímavé bylo také sledovat různé styly, kterými se soutěžící snažili laťku podlézt.

Akce se zúčastnilo přes 100 žáků a žákyň. Soutěž má také samozřejmě svá pravidla – kromě chodidel se žák při podlézání laťky nesmí dotknout podlahy jinými částmi těla ( např. rukou, koleny, zády, …). Základní výškou byl jeden metr a postupně se  pro úspěšné soutěžící snižoval nejdříve o 10 centimetrů, pak o 5 centimetrů a na těch nejnižších výškách o 3 centimetry.

(Martin Zakouřil)

Podlézání laťky - pořadí
Podlézání laťky - pořadí (432 zobrazení)
Datum: 4. 11. 2016
Velikost: 222 KB – pdf

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.