Soutěž Jistá ruka

Dominik Fabián - absolutní vítěz celé soutěže

Dominik Fabián – absolutní vítěz celé soutěže

Pevná ruka, šikovnost, ale i trpělivost. To bylo nezbytné pro dosažení úspěchu v soutěži „Jistá ruka“, kterou naše škola připravila pro žáky od 3. ročníku. Úkolem každého ze soutěžících bylo projet kovovým očkem kolem drátu po připravené dráze. A to samozřejmě bez dotyku. Jakékoliv „provinění“ zahlásilo pípnutí a rozsvícení žárovičky. No, a nebyla by to pravá soutěž, kdyby se „nejelo“ na čas. K tomu výslednému bylo za každé pípnutí připočteno pět sekund. Všichni příchozí měli dva pokusy, přičemž se do výsledné tabulky zapsal ten rychlejší z nich. Soutěžit přišlo během 2 dnů přes 70 žáků. Absolutním vítězem se překvapivě stal Dominik Fabián ze 4. A, který tak zastínil i všechny své starší spolužáky. Celou trasu zvládl i s připočtením 15 sekund za 3 dotyky za skvělých 38 sekund. Soutěžícím z této třídy se obzvlášť dařilo. Vždyť další dva její zástupci, Jakub Gabčan a Lukáš Pecháček, se v absolutním pořadí vtěsnali mezi pětici nejlepších.

(Martin Zakouřil)

Soutěž Jistá ruka - pořadí
Soutěž Jistá ruka - pořadí (440 zobrazení)
Datum: 14. 10. 2016
Velikost: 215 KB – pdf

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.