Sportovní dopoledne netradičně

Říká se, že kluci a holky jsou čím dál línější a nechtějí se hýbat. Zdaleka to však neplatí o všech. V sobotu 24. ledna si totiž přišli ti sportuchtiví zasoutěžit v netradičních disciplínách do velké tělocvičny ZŠ Bří Čapků v Úpici.  Už po deváté jsme pro ně připravili  dopoledne plné soutěží, ve kterých museli prokázat nejen svou rychlost a hbitost, ale i šikovnost a zručnost. 

A jaké že byly ty netradiční disciplíny? Kutálení obrovského míče po lavičce, protahování se obručemi, skákání v pytlích, „kutálecí“ overbalový slalom, skákání s míčem mezi koleny a běh s pingpongovým míčkem na lžíci. Divácky nejvděčnější bylo určitě přenášení deseti malých barevných míčků mezi dvěma obručemi.  A komu to nestačilo, mohl se ještě vyřádit v malé tělocvičně – zaházet si na koš, zaskákat si na minitrampolíně a skok zakončit třeba saltem do duchny, svézt se po skluzavce nakloněné lavičky či se pohoupat na kruhách.

Řádné povzbuzování rodičů a kamarádů v roli diváků a sladká odměna pro každého způsobily, že se závodilo jedna radost. Netradiční sportování se líbilo a dopoledne všem rychle uteklo. Poděkování patří všem, kteří se na této akci podíleli, především pak hlavní organizátorce paní Páslerové.
(Eva Prouzová)

Prohlédněte si fotografie, které vám přiblíží atmosféru sobotního dopoledne.

 Videoreportáž Blahovky TV.