Den otevřených dveří

V sobotu 24. ledna otevřela Základní škola Bratří Čapků své dveře doslova dokořán. V jejích prostorách proběhly hned tři akce. Na Sportovní dopoledne v tělocvičně a již tradiční Školičku nanečisto časově navazoval Den otevřených dveří. Ten letošní představil zájmové kroužky a zájmovou činnost vůbec.

Návštěvníci si tak mohli například zastřílet ze vzduchovky (střelecký kroužek), vyrobit si šperk (kreativní tvoření), vyzkoušet si své znalosti ze zdravovědy (zdravotnický kroužek), zkusit modelovat z hlíny (keramický kroužek) či stoupnout si před kameru (mladý kameraman).

Pověstnou třešničkou na dortu pak bylo vystoupení školního sborečku v jídelně. Zde také bylo možné posedět, popovídat si a občerstvit se čajem či kávičkou, chlebíčkem a buchtou.

Milí návštěvníci školy, snažili jsme se pro vás uspořádat Den otevřených dveří co nejzajímavější formou. Doufáme, že se vám u nás líbilo.

(Martin Dytrych)

Fotogalerie.

Videoreportáž Televize JS.