Obhájili jsme zlato ve zdravotnickém víceboji!

Dne 7.5.2014 jsme se zúčastnili okresního kola zdravotnického víceboje na paradráze v Trutnově. Ač nám počasí vůbec nepřálo a téměř celou soutěž vytrvale drobně pršelo, obě naše hlídky šly do boje s velkým nasazením.

Hlídka mladších žáků ve složení Kristýna Kuhnová, Kristýna Jakubčaninová, Johanka Cachová, Eliška Mesnerová a Pavel Sobolík byla za svou snahu a odhodlání odměněna nakonec po zásluze zlatou medailí a pohárem, který jsme tedy opět po roce obhájili.

Hlídka starších žáků ve složení Renata Galuščáková, Vendula Korubová, Anna Šimková, Daniel Marek a Ota Bárta  skončila  na čtvrtém místě.

Je vidět, že paní učitelka Mgr. Šárka Kratochvílová své svěřence skvěle připravila a že to děti baví. Velmi dobře jsme uspěli v konkurenci s okolními školami.

Všem promáčeným účastníkům ještě jednou děkuji za vzornou reprezentaci školy a vítězům gratuluji ke zlaté medaili a doufám, že hlídka mladších žáků nás bude skvěle reprezentovat v červnu v Kostelci nad Orlicí.

(Martina Šrollová)

Fotogalerie.

Mohlo by se vám líbit...