Veselá víkendovka

První letošní víkendovka na ZŠ bratří Čapků se konala 27. – 28. září a byla určena žákům 4. – 5. ročníku. Její název „Veselá víkendovka“ sám o sobě naznačuje mnohé o programu. Hlavním cílem bylo pobavit se a odpočinout si od školních povinností. Pro účastníky byly připraveny legrační prezentace fotek a videí na téma „Děti“, „Zvířata“ a „Kutilové“, při kterých se opravdu zasmáli. Na diskotéce se zase vyřádili při současných hitech a zahráli si všelijaké hry. A samozřejmě nemohly chybět soutěže. Ty se tentokrát rozdělily do tří skupin. Byly to soutěže pro jednotlivce (Evoluce, podlézání laťky, čepicová, židličková), dvojice (Kufr, běhání v obruči) a družstva. Pro družstva byly vybrány především soutěže, při kterých museli jejich členové hodně spolupracovat.

Zajímavostí je překonání rekordu školy v podlézání laťky. Držitelkou nového rekordu o hodnotě 37 cm je Daniela Mikešová ze 4.A.

Myslíme si, že si všichni víkendovku užili, a už se těšíme na ty další.

(Martin Dytrych, Martin Zakouřil)

Program víkendovky
Název souboru : vikendovka-program.pdf (33 KB)
Titulek :
% DATE_LABEL%:% DATE%

Výsledky soutěže družstev
Název souboru : vysledky-souteze-druzstva.pdf (24 KB)
Titulek :
% DATE_LABEL%:% DATE%

Výsledky soutěží jednotlivců a dvojic
Název souboru : vysledky-souteze-jednotlivci-dvojice.pdf (30 KB)
Titulek :
% DATE_LABEL%:% DATE%

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka Tv.