Medvědi nevědí – divadlo jako prevence

Pátá třída medvědi, protože nic nevědí! Tak to se říkalo, když jsem chodila já do školy. Na Blahovce to tak ale neplatí. V preventivním divadelním představení „Medvědi nic nevědí“zaměřeném na vztahy mezi dětmi se kolektivně předvedli žáci čtvrté třídy. Se svou třídní učitelkou p. uč. Hubálovskou od března pilně trénovali své vystoupení určené pro děti z mateřských školek z Úpice a okolí. V prostředí velice hezkých kulis zhotovených p.Holmanovou se v pátek vydařila generální zkouška. Publikum tvořily děti z prvního stupně.

V úterý nás čekají dvě představení pro mateřské školy, od 9 hod. a od 10 hod. Po skončení dostanou předškoláci omalovánku.

Šikovné medvídky, ale i lišky, zajíčky sovu a vlka a další zvířátka, doktora  i lovce uvidí ještě jejich rodiče 25. června  od 17h. Tímto srdečně zveme rodiče žáků čtvrté třídy.

Projekt je financován MŠMT ve spolupráci s p. Mikeskovou z Pedagogické poradny v Trutnově.

Poděkování za spolupráci patří p.uč. Hubálovské, ped. asistentce p. Holmanové, p. Mikeskové. Velký potlesk pak určitě zaslouží celý kolektiv třídy 4.A.

(Věra Nývltová)

Fotogalerie.