Atletický čtyřboj
Posledním závodem celoroční soutěže Grand Prix žáků 2.stupně byl atletický čtyřboj. Počasí nám přálo, a tak jsme mohli být svědky zdařilých atletických výkonů. Nejvýraznějšího úspěchu dosáhl Martin Farský, který mezi mladšími žáky obsadil 2. místo. I když jsme další medaili nepřidali, bojovnost nám rozhodně nechyběla.
Děkujeme všem, kteří se během roku zúčastnili jakékoliv sportovní soutěže. Zvláštní poděkování patří odcházejícím deváťákům, neboť řada z nich byla po celé čtyři roky oporou reprezentace.


