Naši basketbalisté na turnaji ve streetballu v Novém Bydžově
Tento víkend jsme odehráli náš poslední letošní turnaj, a to streetball v Novém Bydžově. Rozloučení se sezonou jsme si užili na maximum. Naši školu tentokrát reprezentovaly hned dva týmy – premiérově totiž vedle kluků nastoupil i čistě dívčí výběr.
(Milan Matoušek)



