Prvňáci a druháci na návštěvě v ZUŠ

Ve středu 27. května jsme navštívili místní základní uměleckou školu, kde si pro nás muzikanti připravili ukázku žesťových a smyčcových nástrojů.
Prošli jsme si všechny prostory, kde se děti učí na jednotlivé hudební nástroje, kde malují, tvoří z keramiky a kde tančí.
Děkujeme všem učitelům, kteří se nám věnovali.
(Řeháková Radka)


