Zdravá 5 pokračuje jako „Zdravá 21“

 
Po Párty se Zdravou 5 se děvčata 9. A rozhodla zapojit do soutěže Zdravá 5. Chlapci této třídy si však přáli zúčastnit se soutěže také. V pondělí odpoledne tedy všech 21 žáků po vyučování tvořilo osm zdravých pokrmů a nápojů na přátelskou oslavu.

Pod rukama jim vznikaly nevídané a zdravé dobroty jako například francouzské tousty s ovocem, nepečený tvarohový dort s mákem a ananasem, chlebíčky s avokádovou pomazánkou, zdravé muffiny s ovesnými vločkami a oříšky, houstičky s mozzarellou a avokádem, těstovinový salát, „chlapák“ (šopský salát chlapců) a přírodní pomerančový džus.

Na otázku, kterou mi kladli žáci, co je nejlepší a co mi nejvíce chutná, mohu říci jen to, že vše bylo chuťově vynikající i hezky upravené.

Děkuji všem žákům za jejich přípravu, za zajištění potravin a pomůcek i za bezproblémový průběh organizačně náročné akce. Děvčatům děkuji za závěrečný úklid.Jste bezvadná parta. Přeji vám úspěch v soutěži.

(Věra Nývltová)
 

Mohlo by se vám líbit...