Rozesmátý svět 2022 – výsledky

V pondělí 9. května 2022 vyhodnotila nezávislá porota ve složení Mgr. Alena Kadaníková a Mgr. Alice Ludvíková 14. ročník výtvarné soutěže Rozesmátý svět. V letošním roce děti malovaly a tvořily na téma „Rozesmátý sladký svět“. Do soutěže dorazilo na 140 prací, z nichž 20 bylo prostorových. Vybrat a ocenit ty nejlepší nebylo jednoduché. Výsledkovou listinu si můžete stáhnout níže.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání diplomů proběhne v úterý 24. května v 9:30 v jídelně ZŠ Bří Čapků. Zveme vás zároveň na výstavu všech soutěžních prací v budově 1. stupně, která  potrvá právě právě od úterý 24. května do pátku 3. června.

(Veronika Prouzová)

Vyhodnocení výtvarné soutěže Rozesmátý sladký svět 2022
Vyhodnocení výtvarné soutěže Rozesmátý sladký svět 2022 (75 zobrazení)
Datum: 10. 5. 2022
Velikost: 102 KB – pdf

Fotogalerie z vyhodnocení + vítězné práce.

 

Mohlo by se vám líbit...