Naši basketbalisté přivezli z okresního kola zlato!

V pátek 18. března se vydali naši šesťáci a sedmáci na okresní kolo v basketbalu. Do Hostinného určitě nejeli jako favorité. Ale my jsme byli o jejich kvalitách přesvědčeni. A jak se ukázalo, oprávněně!

Všichni chlapci do toho dali srdíčko a bojovali za jakéhokoliv stavu skóre. O tom svědčí třeba i výhra o bod v zápase, který jsme na svou stranu překlopili až trojkou v poslední minutě. Za to vše byli odměněni celkovým vítězstvím v okresním kole.

Děkuji tímto všem hráčům i Šárce Kratochvílové a Milanu Matouškovi za skvělou reprezentaci naší školy. A přeji vám všem úspěšný průběh krajského kola, které se bude konat ve druhé polovině dubna.

 (Martin Dytrych)

Naši školu reprezentovali:

Miroslav Absolon, Martin Hejcman (oba 6. A), Jakub Přívratský, Libor Trdlikát (oba 6. B), Matěj Boháč, Tomáš Maršík, Jakub Šitina (všichni 7. A), Eugen Balog, Tibor Pichl  a Jakub Sixta (všichni 7. B).

Fotogalerie