Florbalová víkendovka

V úterý a ve středu 26. a 27. října proběhla po dvou letech florbalová víkendovka. Tentokrát jsem to pojal spíš jako přípravný kemp mladších dívek, které by měly v budoucnu reprezentovat naši školu. Že se jich sešlo 11, to považuji za skvělé. A když k tomu připočtu snahu se neustále zlepšovat, vidím ty příští roky hned trochu růžověji.

Ale zpět k víkendovce. Trénovali jsme především pohyb s míčkem, přihrávky, souboje jedna na jednu a střelbu. Součástí programu byly i soutěže, tentokrát ve slalomu a přesnosti střelby. Nejlepší dívky byly po zásluze odměněny. Mezi mladšími dívkami zvítězila Adriana Součková, z deváťaček byla nejlepší Veronika Ságlová.

A samozřejmě nesměl chybět vlastní florbal. Toho jsme si užili opravdu dost.

Celou víkendovku panovala pohoda a dobrá nálada, za což všem účastnicím děkuji. Děkuji také dívkám z 9. A, které mi jak v tělocvičně, tak i při výdeji jídel vydatně pomohly. Poděkování patří samozřejmě i našim kuchařkám za výtečné řízečky a všem dalším, kteří mi pomohli.

Na závěr jedno mé přání: „Holky, ať vás florbal i dál baví!“

(Martin Dytrych)

Fotogalerie.

 

Mohlo by se vám líbit...