Víkendovka „The Voyager“

 

The Voyager znamená v překladu cestovatel, objevitel nebo mořeplavec. A tak se v rámci této víkendovky dalo s námi na cestu 32 žáků 6. – 9. ročníku.

Viděli celkem tři prezentace na interaktivní tabuli. První byla zaměřená na sopky. Začala krásnými fotkami nejznámějších sopek, končila však trochu pochmurně, a to největšími katastrofami, které výbuchy sopek způsobily. V druhé prezentaci jsme se vydali po stopách největších zločinců. Tuto prezentaci jsme však uzavřeli naopak legračním způsobem. Vyprávěním o největších „moulech“ z řad bankovních lupičů. To by jeden neřekl, jak se takové přepadení banky dá zpackat. V rámci poslední prezentace jsme se vydali proti proudu času, konkrétně do 70. a 80. let 20. století. I tady se účastníci dozvěděli ledacos zajímavého.

A samozřejmě byly připraveny i legrační soutěže. Tentokrát jich bylo sedm, které se započítávaly do tzv. „Faktoru víkendovky“. Na základě výsledků v nich potom byla jednotlivá družstva nasazována při hledání pokladu víkendovky.

Děkuji všem účastníkům za bezproblémový průběh akce, panu řediteli za spolupráci a našim kuchařkám za skvělé řízečky.

(Martin Dytrych)

Tabulky - víkendovka Voyager
Tabulky - víkendovka Voyager (442 zobrazení)
Datum: 31. 1. 2020
Velikost: 201 KB – pdf

Fotografie z víkendovky.