Víkendovka „From Hell to Paradise“

Víkendovka

Když jsme plánovali tuto víkendovku, říkali jsme si sami pro sebe: „Přihlásí se jich dost? Nezevšedněly jim už tyto akce?“ A pak jsme jen zírali na to, jak se vrší kupička s přihláškami. Dokonce natolik, že jejich počet přesáhl maximální možnou hranici 30 žáků. A tak jsme poprvé v dějinách víkendovek museli přistoupit k vyřazení žáků. Na základě chování v prvním pololetí jsme ze seznamu vyškrtli 7 jmen.

Ale teď už k vlastní víkendovce. Pro žáky druhého stupně byly připraveny čtyři prezentace založené na skutečných příbězích – „Voodoo“, „Prokleté filmové role“, „Ilumináti“ a „Andělé“. Dále několik legračních soutěží, které se uskutečnily v tělocvičně. Nu a tentokrát nechyběla ani stezka odvahy pro pořádné hrdiny.

Děkujeme všem účastníkům za bezproblémový průběh a těším se na další víkendovku.

(Martin Dytrych, Martin Zakouřil)

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka  TV.