Soutěž ve skládání sirek do krabičky – 1.-4. ročník

V minulém týdnu soutěžili žáci 2. stupně a dnes, v pondělí 21. května, čekalo rovnání sirek do krabičky žáky 1. – 4. tříd. Šikovnost a hbitost prstíků přišlo vyzkoušet na 60 soutěžících. Úkolem bylo co nejrychleji srovnat rozházené sirky zpátky do krabičky. Aby to však nebylo tak jednoduché, tak žádný cik cak, nýbrž pěkně čistým dřívkem na jednu stranu. A samozřejmě krabička musela jít pěkně zavřít, takže žádná sirka nemohla vyčuhovat. Při pohledu na výsledkovou listinu neplatilo pravidlo, že čím starší žáci, tím hbitější a rychlejší prsty. Jednoznačně nejrychlejší byli Alex NguyenDiana Kuťáková, kteří svým časem hluboko pokořili hranici 1 minuty.

 (Martin Dytrych a Martin Zakouřil)

Rovnání sirek - pořadí
Rovnání sirek - pořadí (399 zobrazení)
Datum: 21. 5. 2018
Velikost: 262 KB – pdf

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.