Soutěž „Snášení desetikoruny do krabice“

Další, tentokrát dosti bláznivou a legrační netradiční soutěž s názvem „Snášení desetikoruny do krabice“ zorganizovala naše škola pro žáky 5. – 9. ročníku. A v čem spočíval princip soutěže? Účastník si strčil desetikorunu mezi „půlky“ a po ujití vytyčené dráhy „snesl“ tuto minci do krabice. Kdo se při „snášení“ nestrefil do krabice, tomu se k času přičetly dvě sekundy. A nebylo to vůbec jednoduché, vždyť 7 účastníků skončilo bez platného pokusu. Největší problémy měli účastníci v riflích, zato legíny byly pro soutěž ideální oblečení. Chlapci to tedy měli obecně těžší a žádný z nich nepokořil hranici 10 sekund. Absolutní vítězkou byla Eliška Grossmannová, která celou dráhou „prolétla“ a desetikorunu snesla v čase 6,33 sekund.

 (Martin Zakouřil)

Snášení desetikoruny - pořadí
Snášení desetikoruny - pořadí (438 zobrazení)
Datum: 6. 11. 2017
Velikost: 219 KB – pdf

Fotogalerie.