Víkendovka Jeden za všechny, všichni za jednoho

První únorový víkend byl na naší škole ve znamení zbrusu nové víkendovky, která byla určena žákům druhého stupně. I když její název zní tak trochu „mušketýrsky“, o žádné šermování rozhodně nešlo.
Program byl sestaven tak, aby mezi účastníky utužoval jejich vztahy. Tentokrát totiž družstva nesoutěžila proti sobě, ale proti časovým limitům. Jejich splnění bylo hlavním ukazatelem úspěšnosti družstva. A podle úspěšnosti se na závěr víkendovky také vydávala hledat „poklad“. Ale to jsme v běhu událostí hodně přeskočili. Všechna družstva musela nejprve projít „křestem“ třinácti úkolů. V rámci jejich plnění se museli opravdu spolehnout jeden na druhého.
Závěrem bych chtěl poděkovat všem 24 účastníkům za bezproblémový průběh akce a bezvadný úklid.

(Martin Dytrych)

P.S.: Deváťáci, v příštím roce mi, nejen na víkendovkách, budete moc chybět!

Program víkendovky
Program víkendovky (414 zobrazení)
Datum: 7. 2. 2016
Velikost: 22 KB – pdf

Fotogalerie.

Mohlo by se vám líbit...