Žákyně naší školy natáčely seriál pro Českou televizi

Nejsou prázdniny jako prázdniny. Pro Dominiku Davidovou, Veroniku Davidovou, Renatu Galuščákovou, Vendulu Korubovou a Annu Marii Řehákovou byly ty letošní letní trochu jiné. S Televizí JS totiž natáčely seriál pro Českou televizi.

Ten pojednává o malých zvířátkách naší přírody (hlemýžď, motýli, moucha, mravenec, slunéčko, včela, vosa, žížala). O jeho vysílání na stanici „Déčko“ vás budeme včas informovat.

Výše uvedeným dívkám bych chtěl poděkovat za zcela profesionální přístup a maximálně je pochválit. A samozřejmě děkuji i všem ostatním „hercům“ v epizodních rolích, všem kameramanům, zvukařům, fotografům a samozřejmě i režiséru, Jiřímu Středovi. Poděkování patří také všem těm, kteří nám zapůjčili rekvizity, popřípadě nám dovolili filmovat na jejich pozemku či pro nás připravovali catering.

(Martin Dytrych)

Fotogalerie.