Sportovní dopoledne

Nelenošit doma u počítače nebo tabletu, trochu se hýbat a ještě si při tom užít legraci – to bylo cílem netradičního sobotního sportovního dopoledne, které jsme již po osmé připravili pro děti z  mateřinek a žáky 1. stupně.

Na všechny soutěžící šikulky čekalo v tělocvičně hlasité povzbuzování diváků a u každé disciplíny sladká odměna. Děti se mohly „vyřádit“ při skákání v pytlích a prolézání dlouhatánským látkovým tunelem, navzájem si mohly poměřit rychlost, šikovnost a obratnost například při běhu s  pingpongovým míčkem na lžíci, při přenášení míčků mezi obručemi, skákání s míčem mezi koleny či při overbalovém kutálecím slalomu.

A komu to nestačilo, mohl  ještě vybít zbytky energie v malé tělocvičně – vyzkoušet střelbu na florbalovou branku, zaskákat si na minitrampolíně či se pohoupat na kruhách.

Netradiční sportování se líbilo a dopoledne všem rychle uteklo. Za rok se na vás budeme těšit zas! Poděkování patří všem, kteří se na této akci podíleli, především pak hlavní organizátorce paní Páslerové.

(Eva Prouzová)

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV (YT – Kuba Riedel)