Výlet 2. A do Hříček v Mladých Bukách

Ve čtvrtek 4. června se třída 2. A vydala do přírodního areálu Hříček s krásným výhledem na hory.
Užili jsme si vodní potůčky, trampolíny, prolézačky, jízdu na lanovce, pískoviště i různé dřevěné atrakce. Nechyběla ani zastávka v bistru, kde jsme si pořádně nacpali pupky. Během výletu jsme měli krásný výhled na Černou horu, kam vyrazili na výlet třeťáci a čtvrťáci. Možná jsme vás zahlédli!
Výlet jsme si moc užili a domů jsme si odvezli spoustu hezkých zážitků.
(Simona Knížová)


