„J. A. Komenský – příběh lidskosti“ -etická dílna pro sedmáky

 

Letos je to již 430 let od narození našeho velikána, Jana Amose Komenského. Naše škola si toto výročí připomněla uspořádáním etické dílny „J.A.Komenský – příběh lidskosti“.

Ta proběhla ve třídách 7. A a 8. A. Žáci se o „učiteli národů“ dozvěděli spoustu informací a také se zapojili do zajímavých aktivit. Program přinesl i zajímavou paralelu. J. A. Komenský prošel v průběhu svého života obdobími nebezpečí, nejistot, války a truchlení, přesto však vždy našel sílu zvednout se a pokračovat dál. A to budiž velkou inspirací i pro naše žáky, neboť ani dnešní doba není zrovna z těch nejjednodušších.

Děkuji ing. Bc. Karle Mihatschové za velmi pěkný program a všem zúčastněným učitelům za organizaci.

 (Martin Dytrych)

Fotogalerie

Mohlo by se vám líbit...