Dny prevence

Dny prevence

V dnešní době jsou děti vystaveny mnoha situacím, které jim mohou krajně znepříjemnit život. Proto jsme se tentokrát rozhodli zasvětit dva červnové dny nebezpečím, které nás ohrožují. Žáci strávili jeden den ve škole a druhý den v areálu na Dlouhých Záhonech.

Program sestavila a zajistila školní psycholožka Lenka Mikesková, za což jí velmi děkuji. Zapojena do něho byla řada organizací. Informace byly dětem předávány v podobě praktických zkušeností a modelových situací. Ještě jednou děkuji všem, kteří se na programu podíleli.

(Martin Dytrych)

Spolupracující organizace:

BESIP, BPA Malé Svatoňovice, ČČK, HZS Trutnov, MP Trutnov, Oblastní charita Trutnov, Policie ČR – psovodi, PPP KHK, SDH Úpice, SŠIS Dvůr Králové nad Labem, SZŠ a VOŠ Trutnov

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.