Blahovecký zpěváček

Ve středu 5. června se uskutečnil 2. ročník pěvecké soutěže „Blahovecký zpěváček“. Ve třídě 1. A se sešli odvážlivci, kteří si připravili jednu libovolnou písničku a zazpívali ji před publikem bez klavírního doprovodu, o což to bylo těžší. Děti se moc snažily a za své výkony byly odměněny potleskem. Ti nejlepší zpěváčci si odnesli diplom a sladkou odměnu. 

A jak soutěž dopadla?
V kategorii 1. a 2. třídy zvítězila Eliška Rychlíková, na druhém místě se umístila Andrea Viková a třetí místo obsadila Eliška Srnová.
V kategorii 3. až 5. tříd byla nejlepší Ema Brátová, druhé místo si vyzpíval Jan Ježek a třetí obsadila Veronika Vavrušová.
Nejlepší zpěvačkou za druhý stupeň se stala Andrea Šrytrová.

Všem zúčastněným moc děkujeme za odvahu a příjemně strávené odpoledne.

(Veronika Prouzová)

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.