Zlato obhájeno! – vybíjená 2. a 3. ročníků
Několik předchozích dní se žáci a žákyně naší školy účastnili okrskových kol ve vybíjené. Dnes přišli na řadu i ti nejmladší. Vybraní žáci a žákyně se vydali do Rtyně v Podkrkonoší, aby po roce změřili síly s okolními školami. Hráli jsme...


