Školní výlet třeťáků a čtvrťáků do Krkonoš

Ve čtvrtek 4. června se žáci 3. A, 3. B a 4. A vydali na výlet do Krkonoš.
Autobus nás dovezl přímo ke stanici lanovky v Janských Lázních, odkud jsme vyjeli na Černou horu. Pro některé děti to byla vůbec první jízda lanovkou, takže už začátek výletu byl pro ně zážitkem.
Od horní stanice jsme pokračovali kolem Černé boudy ke Kolínské boudě. Tam měly děti hodinový rozchod, který využily podle svého – krmily kozy, hrály si na hřišti nebo si dopřály něco dobrého k jídlu.
Poté jsme pokračovali do Pece pod Sněžkou. Děti zaujal výhled na Studniční horu a Sněžku.
Na závěr nechyběla krátká zastávka v infocentru Veselý výlet, kde děti utratily poslední kapesné za drobné suvenýry. Počasí nám přálo, výlet se vydařil, a tak jsme se domů vrátili spokojení.
(Veronika Prouzová)


