Rozloučení s 9. A

Ve středu 29. června jsme se loučili s našimi deváťáky. A bylo to loučení smutné. Po takové třídě, jakou byla současná 9. A, se nám bude určitě stýskat. Potvrdila to svou úvodní řečí i paní třídní učitelka, když doslova řekla, že to byla její poslední a zároveň asi nejlepší třída.

Na městský úřad dorazili také rodiče, prarodiče, sourozenci a hosté. Ti dostali slovo jako první. Postupně promluvili pan starosta, paní ředitelka městské knihovny a samozřejmě i pan ředitel. Ten ve svém projevu mimo jiné vyzvedl nejlepší žáky.

Po proslovech jsme slyšeli píseň v podání Andrey Šrytrové a klarinetové vystoupení Čendy Grunda. Poté došlo na to nejdůležitější. Předání odměn, absolventských šerp a posledních vysvědčení s razítkem Základní školy Bratří Čapků.

A pak už jen závěrečné focení, pár slziček k tomu a hurá na prázdniny. Milí deváťáci, nikdy na vás, a myslím že nejen já, nezapomenu. Dnešním dnem jste uzavřeli jednu kapitolu svého života. Do té další vám přeji hodně úspěchů, spokojenosti, lásky a především zdraví.

 (Martin Dytrych)

Fotogalerie

Videoreportáž Televize JS