Dětský den pro žáky naší školy

V pátek 3. června jsme do velké tělocvičny pozvali žáky 1. stupně  na oslavu Dne dětí. Připravili jsme pro ně různé  atrakce a dovednostní soutěže. Zdoláváním jednotlivých úkolů získávaly děti žetonky, které si vyměňovaly v krámku za odměny (hráčky nebo dobroty). Děti odcházely nadšené, co všechno se jim podařilo „nakoupit.“

Děkujeme všem rodičům, kteří dětem přispěli spoustou drobných dárků a rozšířili tak „sortiment přitažlivého zboží“ v krámku. Pochvalu zaslouží  páťáci v roli průvodců na jednotlivých stanovištích.   Dětský den  se prostě opět vydařil na jedničku.

(Romana Jirková)

Ve čtvrtek 2. června byly podobné atrakce a soutěže připraveny pro děti z úpických a okolních mateřských škol. Na všechny šikulky rovněž na konci čekala odměna. Doufáme, že se jim u nás líbilo.

Fotogalerie z Dětského dne pro mateřské školy

Videoreportáž Televize JS – Dětský den pro mateřské školy

.