Návštěva předškoláků z Libňatova a ze Suchovršic v první třídě

V průběhu března a dubna zavítali k našim prvňáčkům předškoláci z libňatovské a suchovršické školky, aby se podívali, jak to v takové opravdické škole vypadá, co se už jejich starší kamarádi v první třídě naučili a také si zkusili některé úkoly, které prvňáčci plní.

A tak jsme si je pěkně vyzkoušeli, děti poznávaly písmenka, určovaly u obrázků počet slabik a první písmenko, počítaly, poznávaly geometrické tvary a pracovaly také na naší oblíbené interaktivní tabuli. Přesvědčily nás, že se na školu svědomitě připravují a snad se do ní i těší.

Tak, milí předškoláci, ať vám to nadšení vydrží co nejdéle a ve škole máte jen samé úspěchy.

(Romana Jirková a Hana Machačová)

Fotografie z návštěvy suchovršické školky.

Fotografie z libňatovské školky

Mohlo by se vám líbit...