Třída 8. B jde znovu do karantény

Před chvíli jsme se dozvěděli, že do karantény opakovaně nastupuje třída 8. B. Většina této třídy přišla v pátek do kontaktu s pozitivním žákem. Podle nových pravidel se již karanténa vztahuje i na očkované žáky. Rodiče již jsou nebo v nejbližší době budou informováni třídní učitelkou.
 
Do školy se žáci 8. B mohou vrátit ve čtvrtek 27. ledna. Na PCR test nemusí. Prosíme ale rodiče, aby děti hlídali. Pokud bude mít dítě příznaky, je lepší zajet hned na PCR test. Bylo by dobré, kdyby ve čtvrtek do školy nastoupily jen zdravé děti. Aby se nám to tu znovu nerozjelo.
 
Děkuji rodičům i žákům za pochopení a spolupráci.
 
A na závěr ještě zpráva ohledně jídelny – obědy jsou žákům 8.B na tyto tři dny hromadně odhlášeny.
 
(Martin Dytrych)

Mohlo by se vám líbit...