Další díl preventivního programu je za námi

 
V pátek 19. listopadu 2021 zavítal okresní preventista Policie ČR, pan Lukáš Vincenc, nejprve do 7. A, poté do 9. A, aby s našimi žáky pobesedoval na téma bezpečné chování na sociálních sítích, kyberšikana a jak jí předcházet a jak a s kým ji řešit.
 
Programy byly přizpůsobeny mladším i starším žákům. I přes výpadek proudu proběhly besedy v příjemné atmosféře a doufáme, že našim žákům pomohou k tomu, aby jejich vlastní cesty online prostorem byly co možná nejbezpečnější.
Doporučujeme všem rodičům, i rodičům našich nejstarších žáků, aby sledovali účty svých dětí na sociálních sítí a také kolik času děti tráví na sociálních sítích i na mobilech a tabletech obecně.
 
Netradiční úvod besed obstaralo kolektivní bubnování u příležitosti Světového dne prevence týrání a zneužívání dětí, který připadá právě na 19. listopad.
(Renata Kafková)